Кина додатоци фабрика и производители | Асано

детали

Тагови

1. OPS (Отвори Pluggable спецификација)
OPS е достапна за додавање на способноста компјутери на паметни допир компјутери модул plug-in-формат. Со користење на ОПС на паметни екран на допир, ние брзо може да се префрлите од Android на Windows систем за користење на паметни допир juast како допирни компјутер.

2. Безжичен пренос
безжичен пренос е мала dongle користи за приказ на сето она што на компјутер поврзан на интернет е прикажување на паметни допир, а во исто време, да работат на компјутер со допирање на поврзаниот паметни допир, наместо на поврзување на компјутер и паметен плоча на допир со HDMI и PC допир кабли.

3. Преселба стојат
А се движат став ни овозможува да се движат паметни допир сите околу лесно, наместо да виси на ѕидот.

4. камера
е потребна А камерата кога ќе се направи видео повик или видео-конференција преку паметни допир.

05


  • Претходно:
  • Следно:

  • Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас