Кина пластична рамка ТВ-DN4 фабрика и производители | Асано

Пластична рамка ТВ-DN4

  детали

  Тагови

  Сјајна рамки

  1. Сјајна Бара
      Дијамант црна рамка
  2. Мулти-стил база
      метал база / пластика база
  3. Мулти-стил логото
      осветлување лого / Silkprint лого / Метал логото
  4. Мулти-стил Звучник
      за звук кутија говорник / Гром

  големина

  картонска Мерење

  (Mm) LxWxH

  Вчитување Количина

  20 'GP

  Вчитување Количина

  40 'GP

  Вчитување Количина

  40 'HQ

  19 "

  513x98x367

  1566

  3170

  3666

  20 "

  532x98x380

  1330

  2654

  3144

  22 "

  580x98x405

  1198

  2418

  2858

  24 "

  628x98x436

  1050

  2150

  2482

  28 "

  685x128x465

  692

  1416

  1644

  32 "

  782x120x500

  588

  1210

  1425

  39 "

  935x121x610

  390

  750

  940

  40 "

  975x125x590

  390

  747

  910

  42 "

  1005x125x620

  336

  696

  873

  43 "

  1030x125x660

  336

  684

  824

  48 "

  1175x145x740

  240

  453

  483

  49 "

  1175x145x740

  240

  453

  483

  50 "

  1218x148x800

  136

  296

  435

  55 "

  1335x150x805

  128

  256

  384

  0102

  Еден пример кој покажува измената на ТВ модул во аналогни ТВ и Smart TV. 
  Контакт со нас и да се прилагодите на ТВ што треба
  панел Спец Аналоген ТВ Smart TV
  големина 31.5 "HD 31.5 "HD
  панел Бренд BOE BOE
  Сооднос на сликата 16: 9 16: 9
  резолуцијата 1366 * 768 1366 * 768
  осветленост 200 ± 10% cd / m2 200 ± 10% cd / m2
  Агол на гледање 178H / 178V 178H / 178V
  палета на бои 16,7 16,7
  Енергетски потреби 
  моќност  100-240VAC 50/60 Hz 100-240VAC 50/60 Hz
  Комплетна Потрошувачка транспорт ≤48W ≤48W
  Стенд-бај Потрошувачка на енергија ≤0.5W ≤0.5W
  главниот одбор 
  Главниот одбор на модел  TP.V56.PB826A TP.MS358.PB802A
  Electroic решение TSUMV56RUU-Z1 MSD6A358AXG-8-003D
  Dolby AC-3 Поддршка НЕ НЕ
  телевизиски систем  
  ТВ приемник Да Да
  влез Импеданса 75Ω 75Ω
  видео систем PAL / SECAM / NTSC PAL / SECAM / NTSC
  Звучен систем BG, DK, I, M / N BG, DK, I, M / N
  Канали Макс чување 199 99
  конектори 
  Кабловска / антена влез (RF) x1 x1
  HDMI (Не, X1, X2, X3) x2 x2
  VGA x1 x1
  YPbPr / YCbCr (Не, X1, X2) / /
  AV влез RCA (X1, X2) x2 x2
  PC аудио влез x1 x1
  Излез за слушалки (Не, X1) x1 /
  USB (Не, X1, X2) x2 x2
  Коаксијален (Не, X1, X2) x1 x1
  Мини Line Out / x1
  ТФ / x1
  RJ45 / x1
  WiFi / Да
  Стерео аудио влез Да Да
  Забелешки: Крај на влез / излез пристаниште треба да биде предмет на барањата на актуелната цел
  OS верзија 
  Андроид / Android 8.0
  хардвер Конфигурација 
  процесорот / Cortex A35 quad core
  GPU / Мали-400 dual-core
  CPU фреквенција / 1.5GHz
  графичкиот процесор фреквенција / 500MHz
  DDR Големина / 1G
  eMMC Флеш (по избор) / 8G
  слика  
  Comb филтер (2D или 3D) 3D 3D
  Де-Преплетување (2D или 3D) 3D 3D
  Слика контрола (осветленост / контраст итн) Да Да
  Кориснички контролен избор на слика Стандардно / Блага / Динамички / пристап Стандардно / Блага / Динамички / пристап
  звучи 
  стерео Да Да
  Тон контрола (бас / високотонец / биланс) Да Да
  Кориснички контролен избор на звук Стандардно / филм / музика / спорт / пристап Стандардно / филм / музика / спорт / пристап
  Аудио Излезна моќност 2 x7W стерео (THD = 10%) 2 x7W стерео (THD = 10%)
  други Пердуви 
  OSD Јазици Мулти-јазична Мулти-јазик
  тајмер за исклучување Да Да
  Потсетиме Да Да
  Автоматско исклучување Да Да
  температура на боја Стандардно / Топло / Кул Стандардно / Топло / Кул
  додатоци 
  Целосна функција далечински управувач Да Да
  Упатство Книга  Да Да
  Кабел за напојување Кабел за напојување Кабел за напојување
  Wallmount Изборен Изборен
  Батерија Да Да
  база Stander Да Да
  Општи податоци 
  Картон големина (L x W x H) во mm   
  20GP / 40GP / 40HQ  

 • Претходно:
 • Следно:

 • Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас