China Music fabrika e TV-DN8 dhe prodhuesit | Asano

hollësi

Tags

shkëlqim Bezel

1. Shiny Looking
    alumini frame
2. Multi-style Base
    bazë metali bazë / plastike
3. Multi-style Logo
    logo Lighting / Silkprint logo
4. Projektimi i Faqja Kinemasë

madhësi

Carton Matja

(Mm) LxWxH

Loading Sasia

20 'GP

Loading Sasia

40 'GP

Loading Sasia

40 'HQ

22 "

697x98x400

940

1870

2244

24 "

758x98x436

860

1725

2067

0102

Një shembull që tregon customizing një modul televiziv në TV analog dhe Smart TV. 
Na kontaktoni dhe të rregulloje TV ju duhet
panel Spec analog TV smart TV
madhësi 31.5 "HD 31.5 "HD
panel Markë BOE BOE
Aspect Ratio 16: 9 16: 9
zgjidhje 1366 * 768 1366 * 768
shkëlqim 200 ± 10% cd / m2 200 ± 10% cd / m2
Kendveshtrim 178H / 178V 178H / 178V
Color Gamut 16.7M 16.7M
Kërkesa të energjisë 
fuqia Rating  100-240VAC 50/60 Hz 100-240VAC 50/60 Hz
Full Load Konsumi ≤48W ≤48W
Stand-By konsumin e energjisë ≤0.5W ≤0.5W
Board kryesore 
Board Model kryesore  TP.V56.PB826A TP.MS358.PB802A
Zgjidhja Electroic TSUMV56RUU-Z1 MSD6A358AXG-8-003D
Dolby AC-3 Mbështetje NO NO
Sistemi Television  
TV Marresit po po
Pengesa input 75Ω 75Ω
Sistemi Video PAL / SECAM / NTSC PAL / SECAM / NTSC
Sistemi Sound BG, DK, I, M / N BG, DK, I, M / N
Kanalet Max Storage 199 99
Mbulim Gjuhësh 
Cable / Antena Input (RF) x1 x1
HDMI (No, X1, X2, X3) x2 x2
VGA x1 x1
YPbPr / YCbCr (No, X1, X2) / /
RCA AV të dhëna (X1, X2) x2 x2
PC Audio Input x1 x1
Headphone Output (Jo, X1) x1 /
USB (No, X1, X2) x2 x2
Me bosht të përbashkët (No, X1, X2) x1 x1
Mini Line Out / x1
TF / x1
RJ45 / x1
WiFi / po
Stereo Audio Input po po
Vërejtje: port aktuale input / output do të jetë subjekt i kërkesave të rendit aktual
OS Version 
android / Android 8.0
Hardware Konfigurimi 
CPU / Cortex A35 quad core
GPU / Mali-400 dual core
CPU Frequency / 1.5GHz
GPU Frekuenca / 500MHz
DDR Size / 1G
eMMC Flash (Fakultativ) / 8G
Foto  
Krehër Filter (2D ose 3D) 3D 3D
De-Gërshetoj (2D ose 3D) 3D 3D
Kontrolli Picture (Brightness / Contrast etj) po po
Kontrollit të Antarit zgjedhshëm Picture Standard / Mild / Dinamik / User Standard / Mild / Dinamik / User
tingull 
stereo po po
Ton Control (Bass / Alto / Bilanci) po po
Kontrollit të Antarit zgjedhshëm Sound Standard / Movie / Music / Sport / User Standard / Movie / Music / Sport / User
Audio prodhimit të energjisë 2 x7W stereo (THD = 10%), 2 x7W stereo (THD = 10%),
Feathers tjera 
OSD Gjuha Multi-Language MULTI-GJUHËN
Sleep Timer po po
risjell po po
Auto Fikja po po
Color Temperatura Standard / ngrohtë / ftohtë Standard / ngrohtë / ftohtë
aksesorë 
Funksioni i plotë Remote Control po po
Udhëzim Book  po po
Kabllo të energjisë Kabllo të energjisë Kabllo të energjisë
Wallmount fakultativ fakultativ
bateri po po
Base Stander po po
Të dhënat e përgjithshme 
Kartoni Size (L x W x H) në mm   
20GP / 40GP / 40HQ  

 • Previous:
 • Next:

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne
  Perfect Dizajn Concept

  produkt Aplikimi