China plastike frame TV-DN4 fabrikë dhe prodhuesit | Asano

kornizë plastike TV-DN4

  hollësi

  Tags

  shkëlqim Bezel

  1. Shiny Looking
      Diamond frame black
  2. Multi-style Base
      bazë metali bazë / plastike
  3. Multi-style Logo
      logo Lighting / Silkprint logo logo / Metal
  4. Multi-style Kryetari
      bar Sound / Thunder kuti Gjuha

  madhësi

  Carton Matja

  (Mm) LxWxH

  Loading Sasia

  20 'GP

  Loading Sasia

  40 'GP

  Loading Sasia

  40 'HQ

  19 "

  513x98x367

  1566

  3170

  3666

  20 "

  532x98x380

  1330

  2654

  3144

  22 "

  580x98x405

  1198

  2418

  2858

  24 "

  628x98x436

  1050

  2150

  2482

  28 "

  685x128x465

  692

  1416

  1644

  32 "

  782x120x500

  588

  1210

  1425

  39 "

  935x121x610

  390

  750

  940

  40 "

  975x125x590

  390

  747

  910

  42 "

  1005x125x620

  336

  696

  873

  43 "

  1030x125x660

  336

  684

  824

  48 "

  1175x145x740

  240

  453

  483

  49 "

  1175x145x740

  240

  453

  483

  50 "

  1218x148x800

  136

  296

  435

  55 "

  1335x150x805

  128

  256

  384

  0102

  Një shembull që tregon customizing një modul televiziv në TV analog dhe Smart TV. 
  Na kontaktoni dhe të rregulloje TV ju duhet
  panel Spec analog TV smart TV
  madhësi 31.5 "HD 31.5 "HD
  panel Markë BOE BOE
  Aspect Ratio 16: 9 16: 9
  zgjidhje 1366 * 768 1366 * 768
  shkëlqim 200 ± 10% cd / m2 200 ± 10% cd / m2
  Kendveshtrim 178H / 178V 178H / 178V
  Color Gamut 16.7M 16.7M
  Kërkesa të energjisë 
  fuqia Rating  100-240VAC 50/60 Hz 100-240VAC 50/60 Hz
  Full Load Konsumi ≤48W ≤48W
  Stand-By konsumin e energjisë ≤0.5W ≤0.5W
  Board kryesore 
  Board Model kryesore  TP.V56.PB826A TP.MS358.PB802A
  Zgjidhja Electroic TSUMV56RUU-Z1 MSD6A358AXG-8-003D
  Dolby AC-3 Mbështetje NO NO
  Sistemi Television  
  TV Marresit po po
  Pengesa input 75Ω 75Ω
  Sistemi Video PAL / SECAM / NTSC PAL / SECAM / NTSC
  Sistemi Sound BG, DK, I, M / N BG, DK, I, M / N
  Kanalet Max Storage 199 99
  Mbulim Gjuhësh 
  Cable / Antena Input (RF) x1 x1
  HDMI (No, X1, X2, X3) x2 x2
  VGA x1 x1
  YPbPr / YCbCr (No, X1, X2) / /
  RCA AV të dhëna (X1, X2) x2 x2
  PC Audio Input x1 x1
  Headphone Output (Jo, X1) x1 /
  USB (No, X1, X2) x2 x2
  Me bosht të përbashkët (No, X1, X2) x1 x1
  Mini Line Out / x1
  TF / x1
  RJ45 / x1
  WiFi / po
  Stereo Audio Input po po
  Vërejtje: port aktuale input / output do të jetë subjekt i kërkesave të rendit aktual
  OS Version 
  android / Android 8.0
  Hardware Konfigurimi 
  CPU / Cortex A35 quad core
  GPU / Mali-400 dual core
  CPU Frequency / 1.5GHz
  GPU Frekuenca / 500MHz
  DDR Size / 1G
  eMMC Flash (Fakultativ) / 8G
  Foto  
  Krehër Filter (2D ose 3D) 3D 3D
  De-Gërshetoj (2D ose 3D) 3D 3D
  Kontrolli Picture (Brightness / Contrast etj) po po
  Kontrollit të Antarit zgjedhshëm Picture Standard / Mild / Dinamik / User Standard / Mild / Dinamik / User
  tingull 
  stereo po po
  Ton Control (Bass / Alto / Bilanci) po po
  Kontrollit të Antarit zgjedhshëm Sound Standard / Movie / Music / Sport / User Standard / Movie / Music / Sport / User
  Audio prodhimit të energjisë 2 x7W stereo (THD = 10%), 2 x7W stereo (THD = 10%),
  Feathers tjera 
  OSD Gjuha Multi-Language MULTI-GJUHËN
  Sleep Timer po po
  risjell po po
  Auto Fikja po po
  Color Temperatura Standard / ngrohtë / ftohtë Standard / ngrohtë / ftohtë
  aksesorë 
  Funksioni i plotë Remote Control po po
  Udhëzim Book  po po
  Kabllo të energjisë Kabllo të energjisë Kabllo të energjisë
  Wallmount fakultativ fakultativ
  bateri po po
  Base Stander po po
  Të dhënat e përgjithshme 
  Kartoni Size (L x W x H) në mm   
  20GP / 40GP / 40HQ  

 • Previous:
 • Next:

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne